Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Ризики нелегальної трудової міграції

27.08.2021

26 серпня 2021 року відбувся інформаційний семінар «Ризики нелегальної трудової міграції» для 5 шукачів роботи, які зареєстровані у Вовчанській районній філії Харківського обласного центру зайнятості. До участі у заході було запрошено начальника Вовчанського бюро правової допомоги Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Уханьову Марію.

Увагу учасників привернули до глобальної проблеми торгівлі людьми , жертвами якої може стати будь-яка особа незалежно від віку, статі, соціального статусу та освіти, а також спонукали активно протидіяти цьому явищу у суспільстві.

Цьогоріч фахівці Вовчанської районної філії долучилися до загальнонаціональної інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня з протидії торгівлі людьми, інформуючи зареєстрованих безробітних громадян про явище торгівлі людьми, а також небезпеки та ризики, які з ним пов’язані. Під час заходів , які систематично проводяться з населенням, роз’яснюються основні ризики, які можуть виникати через нелегальне працевлаштування за кордоном, знайомлять з основними формами торгівлі людьми, категоріями громадян, які з високою ймовірністю можуть потрапити в тенета торгівців людьми, застерігають від можливого шахрайства при працевлаштуванні як за кордоном, так і в Україні.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше