П'ять установок, які перешкоджають кар'єрному розвитку

20.07.2021

Більшість людей розділяють роботу і "справжнє життя»: родину, захоплення і турботу про себе та свої інтереси.

1. Робота набуває статусу "треба", тому в неї не хочеться вкладати енергію і сили. Правильний підхід - обирати професію, яка вам цікава.
  2. Працювати варто тільки заради грошей

Ставити грошові цілі - правильно. Але фокусуватися тільки на них - можна пропустити пропозицію, яка допоможе самореалізуватися і стати по-справжньому щасливим в професії.

1. Професію потрібно обирати раз і назавжди

Не дозволяйте стереотипам гальмувати ваш розвиток. Наприклад, якщо ви працюєте бухгалтером, це зовсім не означає що вам не під силу креативні і творчі завдання, не пов'язані з підрахунками. Та й міняти професію, якщо вона перестала приносити задоволення - ніколи не пізно

1. Кар'єра - це процес постійного підвищення на посаді

Насправді є два головних напрямки кар'єрного зростання: вертикальний і горизонтальний. І у кожного є свої плюси і мінуси. Комусь більше підходить один, кому-то інший.

1. Навчання дає всі необхідні знання для роботи

Щоб бути успішним, навички потрібно оновлювати постійно. Інакше ви ризикуєте зупинитися в професійному розвитку і з часом стати незатребуваним фахівцем.

Вам необхідна допомога у професійному самовизначенні? Зверніться до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, де ви зможете пройти тестування, взяти участь у профінформаційних семінарах «Презентація послуг з професійного навчання, у т.ч. послуг ЦПТО» та «Презентація навчального закладу». Наша адреса: м.Вовчанськ вул. 1 Травня,15.