Проведення вебінарів засобами комунікаційного сервісу Skype наразі дає свої результати!

27.04.2020

Фахівці відділу активної підтримки безробітних Вовчанської районної філії активно співпрацюють з бажаючими долучитись до вебінару та взяти участь в онлайн-коференції. Ми виходимо на відео-зв'язок з зацікавленими особами та із задоволенням проводимо інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо новітніх послуг служби зайнятості з кожним клієнтом. Уважно слідкуйте за нашими оголошеннями на сторінках Фейсбуку https://www.facebook.com/ та активно приймайте участь.

Щоб долучитись до онлайн-вебінару Вам необхідно повідомити наших фахівців за телефоном ☎ 068-196-45-15 або електронною поштою та надати логін Вашого Скайпу, за яким ми Вас зможемо приєднати до заходів. Також скайп-конференція передбачає наявність відео-звязку.
Долучайтеся до нас, з нами цікавіше!

Телефони для довідок Вовчанської районної філії ХОЦЗ

☎ 068-196-45-15 (05741) 4-22-36; (05741) 4-49-96; (05741) 4-23-80