Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Проведення семінару в Старосалтівській об’єднаній територіальній громаді

21.02.2020

        19 лютого 2020 року представником Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості проведено інформаційний семінар із загальних питань зайнятості, учасниками якого стали 11 осіб, що звернулися до Центру надання адміністративних послуг Старосалтівської ОТГ.

        Фахівець ознайомила учасників із станом ринку праці, послугами, які надаються службою зайнятості, розповіла про попит та пропозиції робочої сили з урахуванням професійно-кваліфікаційного рівня громадян, які перебувають на обліку у службі зайнятості. Зокрема, акцентувалася увага на тому, що статус безробітного надається особам у разі відсутності підходящої роботи з першого дня реєстрації у службі зайнятості, незалежно від зареєстрованого місця проживання чи місця перебування. Розглянуто питання щодо державних гарантій окремим громадянам, можливості проходження громадських робіт та професійного навчання в Центрах професійно-технічної освіти ДСЗ, надано консультації щодо роботи електронних кабінетів служби зайнятості.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше