Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Проведення робочих зустрічей з вивільнюваними працівниками

05.12.2019

      04.12.2019 директор Вовчанської районної філії ХОЦЗ Олена Бондаренко провела 2 робочі зустрічі з вивільнюваними працівниками підрозділів Вовчанської РДА.

      Під час зустрічі директор районної філії розповіла про індивідуальний підхід до кожного вивільненого співробітника РДА, кар’єрний супровід кожного працівника, який підпадає під скорочення, пояснила переваги анкетування з метою ефективного пошуку нової роботи ще до моменту фактичного звільнення.

      Присутні також були ознайомлені з перспективами працевлаштування на локальному та регіональному ринках праці, з можливостями служби зайнятості у професійній орієнтації та професійному навчанні. Олена Бондаренко зосередила увагу присутніх на техніці ефективного пошуку роботи, пропозиціях праці, отриманих з інших джерел, в тому числі з Інтернет-ресурсів.

      Учасники зустрічей заповнили профільні анкети кандидатів, які прискорять їх успішне працевлаштування.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше