Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Пропонуємо навчання

19.09.2019

      Висока динамічність економічної ситуації та її нестабільність змушують людину бути постійно готовим до зміни робочого місця, організації, професії, спеціальності, а у випадку втрати роботи, психологічно й економічно виживати в ситуації вимушеного безробіття. Сучасні умови життя суспільства вимагають людину бути постійно готовою до зміни стратегії при виборі професії і місця роботи та вміти приймати вірні рішення. Це залишається актуальним і у випадках вибору традиційних професій, оскільки в нашій країні все більш широко застосовуються колективні форми праці, коли стає необхідним володіння декількома спеціальностями .

Для тих , хто:

  • має намір розвиватися, проте не бачить перспектив для розвитку на своїй роботі;
  • відчуває, що професія не приносить йому задоволення і достойної оплати праці;
  • має тривалу перерву в роботі і йому тяжко розпочати нову професійну діяльність;
  • досяг межі у своїй професії і не знає, куди рухатися далі;
  • отримав освіту, яка не є затребуваною;
  • навчається у коледжі, ВНЗ і думає про майбутнє місце роботи;
  • мріє, але не наважується започаткувати власну справу;
  • у свої 50-60 років хоче змінити кваліфікацію,

      Харківський центр професійно-технічної освіти ДЦЗ пропонує навчання з метою підвищення конкурентоздатності на сучасному ринку праці.
Всім, хто звертається до Вовчанської РФ ХОЦЗ, фахівці із задоволенням надають кваліфіковану психологічну допомогу, яка спрямована на узгодження індивідуальних професійних можливостей і потреб клієнта з інтересами організації або ринку праці. Внаслідок взаємодії зі службою зайнятості відбувається професійне самовизначення клієнта, вдосконалюється його професійний план, вносяться продуктивні зміни в його професійну діяльність і поведінку. Фахівці Вовчанської районної філії ХОЦЗ сприяють професійному визначенню особам, які сьогодні відчувають потребу у професійному зростанні.

      Телефон для довідок: (05741) 4-49-96

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше