Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Профорієнтація для учнів у період карантину

26.02.2021

Профорієнтація для учнівської молоді – це один із напрямків роботи державної служби зайнятості. Вона дозволяє зрозуміти, який вид професійної діяльності для особи більше підходить; допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості, усвідомлено обрати майбутню професію; оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання.

Сьогодні, 25 лютого 2021 року, фахівці Вовчанської РФ ХОЦЗ за допомогою платформи Zoom провели чергову профорієнтаційну зустріч для випускників КЗ «Вовчансько-Хутірський ліцей» з навчальними закладами м.Харкова.

Вебінар пройшов в позитиному настрої, кожен представник навчального закладу намагався якнайкраще виділити основні переваги навчання, умови вступу та особливості прийому студентів до закладів вищої освіти у 2021 році.

У заході прийняли участь 24 учні та 5 навчальних закладів м. Харкова. Діти отримали посилання на сайти навчальних закладів для подальшого використання.

Бажаємо успіхів випускникам у виборі майбутньої професії!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше