Профорієнтація для учнів у період карантину
26.02.2021Профорієнтація для учнівської молоді – це один із напрямків роботи державної служби зайнятості. Вона дозволяє зрозуміти, який вид професійної діяльності для особи більше підходить; допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості, усвідомлено обрати майбутню професію; оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання.
Сьогодні, 25 лютого 2021 року, фахівці Вовчанської РФ ХОЦЗ за допомогою платформи Zoom провели чергову профорієнтаційну зустріч для випускників КЗ «Вовчансько-Хутірський ліцей» з навчальними закладами м.Харкова.
Вебінар пройшов в позитиному настрої, кожен представник навчального закладу намагався якнайкраще виділити основні переваги навчання, умови вступу та особливості прийому студентів до закладів вищої освіти у 2021 році.
У заході прийняли участь 24 учні та 5 навчальних закладів м. Харкова. Діти отримали посилання на сайти навчальних закладів для подальшого використання.
Бажаємо успіхів випускникам у виборі майбутньої професії!
![](/storage/static-pages/static-pages/07081c6192ffa0d7c1fcad82463cc5b3.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/587cc4f60e052d4d3ee93bfbb3aca946.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/f0671ea3a8f03e10d8205b5efc9a79b6.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/7c170d2875a46088ac51e890e07426a8.jpg)