Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Профорієнтаційне заняття для учнів

18.11.2021

15 листопада 2021 року профорієнтаційне заняття для учнів 11 класу КЗ «Вовчанський ліцей №3» провела фахівчиня з профорієнтації Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Алла Блекот. За мету ставила навчити старшокласників аналізувати потреби ринку праці та враховувати свої інтереси, нахили й здібності при виборі майбутньої професії.

15 учнів випускних класів були ознайомлені з багатогранним професійним світом, формулою вибору професії, станом та перспективами ринку праці. Окремо говорили про можливість проходження безкоштовного онлайн-тестування за допомогою Платформи розвитку кар’єри «Моя професія», де можна більше дізнатися про свою професійну спрямованість та психологічні якості.

Виконавши спеціальні вправи і завдання, взявши участь в їх обговоренні, учні наблизились до розуміння власного місця у світі професій.

Завершуючи профорієнтаційний урок, фахівчиня підкреслила, що життя - це постійний ріст і розвиток. І, навіть, після школи та вишів навчання продовжується. Шляхом підвищення кваліфікації, курсів, набуття додаткових вмінь і навичок. І не важливо, чи працювати у роботодавця, чи розвивати власну справу, - якщо ти стоїш на місці- ти деградуєш.

То ж тільки вперед!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше