Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Профорієнтаційна робота з молоддю

11.12.2019

      Одним з пріоритетних завдань служби зайнятості є профорієнтаційна робота з молоддю. Сучасні вимоги працевлаштування ставлять перед молодою людиною непрості завдання: знайти своє місце в нових умовах ринкових відносин, виявляти високопрофесійні якості, обізнаність, гнучкість до технологічних змін, бути високорозвиненою та соціально адаптованою людиною. Спеціалістом Вовчанської районної філії ХОЦЗ Світланою Федорковою 10 грудня 2019 року був проведений захід «Молодь на ринку праці» для студентів Вовчанського коледжу ХНТУСГ ім. П.Василенка, оскільки після закінчення навчального закладу частина випускників опиняється перед вибором: де саме і як шукати роботу?

Чому ж у молоді виникають проблеми?

  1. Тому, що ніколи не шукали роботи.
  2. Тому, що чекають, коли роботу знайдуть для них батьки, родичі або знайомі.
  3. Тому, що чекають, поки їм будуть надсилати пропозиції роботи, і не прикладають достатньо зусиль щодо її пошуку.
  4. Тому, що хочуть отримати роботу з високими заробітками і водночас з малими вимогами до досвіду претендента.
  5. Тому, що шукають роботу тільки у вузькому проміжку своєї спеціальності, не звертають уваги на споріднені сфери, де також можуть бути потрібні їх знання і вміння.
  6. Тому, що не хочуть зрозуміти, що перша обрана робота дає необхідний досвід, який можна потім використовувати на наступній посаді.
  7. Тому, що хочуть отримати роботу не далеко від свого дому.
  8. Тому, що при першій невдачі опускають руки і не йдуть вперто і наполегливо до поставленої мети тощо.

      Водночас основними причинами молодіжного безробіття є невірно обрана спеціальність, відсутність досвіду роботи та завищені вимоги молоді до майбутнього місця роботи. Тому в процесі пошуку роботи необхідно тверезо оцінити себе, адекватно співставити вимоги, вигоди і недоліки вакансії з своїми знаннями, здібностями, навичками і досвідом й приймати рішення відповідально та усвідомлено.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше