Профінформаційна зустріч для суб’єктів пробації.

10.09.2020

На початку вересня фахівцями відділу активної підтримки безробітних Вовчанської районної філії Харківського ОЦЗ було проведено чергову зустріч з особами, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Повернення суб’єктів пробації до соціально-прийнятного життя, великою мірою, залежить від їхнього власного бажання та можливостей на ринку праці регіону, тому працевлаштування суб’єктів пробації є одним із завдань служби зайнятості.

У ході зустрічі було обговорено сучасні проблеми безробіття, можливості працевлаштування в районі та області, потреби та стан ринку праці, перспективи здобуття професійної освіти, в тому числі в Харківському центрі професійно – технічної освіти державної служби зайнятості, послуги, які надає державна служба зайнятості клієнтам пробації, у разі їхнього звернення. Також розглянуто шляхи сприяння в організації трудового влаштування засуджених після звільнення, бо кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає та погоджується.

Учасники заходу отримали професійну консультацію фахівців районної філії.