Професійне навчання збільшує гарантії працевлаштування безробітних

19.09.2019

Ви бажаєте працевлаштуватися, але маєте професію чи спеціальність, яка не відповідає потребі ринку праці? Не засмучуйтесь! Зверніться до Вовчанської районної філії, де вам допоможуть отримати нову професію або ознайомлять з можливістю започаткування власної справи.
      Пріоритет у навчанні безробітних належить центрам професійно-технічної освіти Державного центру зайнятості, яких на сьогодні в Україні налічується одинадцять.

Основні переваги ЦПТО ДЦЗ у порівнянні з іншими закладами освіти – стислі терміни навчання; врахування при організації навчального процесу особливостей дорослого населення; сучасна матеріальна база; тісна співпраця з роботодавцями; використання інтерактивних методів навчання.
      Харківський центр професійно-технічної освіти ДЦЗ має ліцензії з надання освітніх послуг за 29 професіями: «Токар», «Фрезерувальник», «Адміністратор», «Швачка», «Касир торговельного залу», «Кравець», «Штукатур», «Оператор верстатів з програмним керуванням» тощо та проводить різні курси цільового призначення. Протягом 8 місяців 2019 року за договорами з ХЦПТО ДЦЗ проходили навчання 482 безробітних за направленням фахівців Вовчанської районної філії ХОЦЗ, у тому числі 12 осіб за ліцензованими професіями.

Досвід показує, що професійне навчання збільшує можливості безробітних громадян у пошуку оплачуваної роботи, розширяє їхню конкурентоспроможність на ринку праці за допомогою підвищення зростання професійної майстерності та мобільності.

Якщо ви не маєте роботи, ласкаво просимо до Вовчанської районної філії ХОЦЗ, яка відкриє Вам двері до отримання нових професій та навичок!