Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Професійна допомога у виборі професії

22.11.2019

      В сучасних умовах ринкової економіки впровадження високих технологій на виробництві вимагає від працівника розвитку власних навичок впродовж всього життя. Особливої уваги потребує молодь. Випускники шкіл недостатньо орієнтовані на потреби економіки України: вони продовжують обирати професії та спеціальності не враховуючи свої індивідуальні здібності та стан ринку праці. Тому посилення профорієнтації молоді є одним з головних напрямків роботи державної служби зайнятості.

      Вибір професії – одне з найважливіших рішень у житті кожної людини і дуже важливо, щоб молодь зробила правильний вибір. Саме тому для випускників КЗ «Білоколодязький ліцей» 21 листопада 2019 року було проведено профорієнтаційний захід «Моя професія – мій вибір – моє майбутнє».

      До участі у заході були запрошені представники КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» та Вовчанський РВВК. Сподіваємося, що проведена робота зорієнтує учнів на формування навичок з навчання, професійного зростання та соціальної готовності, а також дозволить у майбутньому успішно реалізувати себе в професійному світі.

      Фахівці Вовчанської районної філії вдячні директору навчального закладу КЗ «Білоколодязький ліцей» за організацію заходу і соціальним партнерам за компетентність, відповідальність та індивідуальний підхід до кожної дитини, за допомогу у проведенні профорієнтаційної роботи серед випускників.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше