Професії, де можна заробити купу грошей.

20.08.2020

В даний час найбільш високооплачуваними професіями є:

• Фахівці з управління ризиками. Їх завданням є визначення можливих ризиків організації (подій, які можуть призвести до погіршення фінансового результату компанії) і розробляти заходи щодо їх нейтралізації. Дана професія з'явилася відносно недавно, тому таких фахівців поки небагато, чим і пояснюється їх висока заробітна плата.
  • Программісти і фахівці в сфері інформаційних технологій. Дана галузь активно розвивається, тому і фахівці в ній постійно потрібні, а високий попит зумовлює і високі доходи людей, зайнятих в цій сфере.
  • Інженери в області нано і біотехнології. Дані галузі визнані одними з пріоритетних у державі, отже, в них вкладаються суттєві грошові кошти. Це призводить і до збільшення попиту на співробітників, які володіють навичками роботи або професійними знаннями в області нанотехнологій або біомедіціни.
  • Спеціалісти в галузі архітектури. Кваліфіковані архітектори дуже цінуються. Будівництво і зміна видів будівель, реставрація їх, все вимагає розробки проектів, тому і виникає потреба в архітекторах.
  • Економісти і юристи. Незважаючи на те, що таких фахівців досить багато, ті з них, хто має високу кваліфікацію, затребувані і мають стабільний хороший дохід.
  • Що краще, працювати за професією або зайнятися бізнесом.

Головними плюсом професії є стабільність і визначеність. Якщо людина досягла певного успіху, він буде затребуваним, а значить, отримувати стабільний дохід. Крім того, у такого фахівця є можливість вибирати. Володіючи унікальною спеціалізацією, він може приймати рішення, де працювати і на яких умовах. Разом з тим, кар'єра в професії вимагає постійного саморозвитку, що вимагає постійних зусиль.Что стосується бізнесу, то його основним плюсом є свобода і можливість заробляти без обмежень (заробітна плата фахівця залежить все ж від можливостей і бажання власника). Разом з тим, бізнес - це значна відповідальність, необхідно забезпечувати прибутком не тільки себе, але і своїх підлеглих. Крім того, власний бізнес не дає на початковому етапі стабільності. Поки свою справу не досягне певного рівня, існує ймовірність падіння доходів і навіть банкрутства.