Продовжується робота в Старосалтівській ОТГ

05.12.2019

04.12.2019 у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Старосалтівської ОТГ співробітником Вовчанської районної філії ХОЦЗ Інною Саратовою був проведений прийом громадян. Під час індивідуальних консультацій відвідувачі одержували інформацію про актуальні вакансії Вовчанського району, були надані роз’яснення щодо роботи електронних кабінетів служби зайнятості, поради по складанню професійного резюме, проходженню співбесіди з роботодавцем тощо.