Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Пройдіть тестування

21.07.2021

Якщо Ви добре рахуєте без калькулятора, це ще не означає, що ваша робота неодмінно повинна бути пов’язана з числами. Якщо в школі ви писали найкращі твори, не факт, що ваша робота мрії – виключно працювати з текстами.

Щоб кожний знайшов улюблену роботу, радимо пройти онлайн-тестування (http://profi.dcz.gov.ua/.)

Онлайн тест на визначення сильних сторін і оптимальної професії – це можливість розібратися в собі і визначитися, який напрямок вам дійсно підходить. Створений на профорієнтацію, він допоможе знайти роботу мрії, оцінюючи комплекс чинників: компетенції, життєві установки, професійні інтереси, рівень інтелекту, мотивацію і риси характеру.

Після тесту ви зрозумієте:

ваші сильні сторони;

яка сфера зайнятості вам підходить;

яка робота реалізує ваш внутрішній потенціал і забезпечить фінансово;

про які власні здібності ви могли навіть не підозрювати, чи варто вам починати власну справу, і який тип кар’єри вам підходить;

що вас мотивує, а що заважає просуватися по кар’єрних сходах.

Тестування покаже ваші здібності і пріоритети, а консультація з фахівцем служби зайнятості допоможе зрозуміти, як використовувати отриману інформацію в реальному житті і на що звернути особливу увагу.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі активної підтримки безробітних Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за номерами (068) 196-45-15, (05741) 4-49-96.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше