Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)

01.10.2019

      1 жовтня 2019 року, у Вовчанській районній філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся семінар «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)». Профконсультант Блекот А.М. ознайомила безробітних з описом професій, актуальних на ринку праці та умовами навчання у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗУ), яке проводиться з використанням сучасної матеріально-технічної бази та згідно з навчальними програмами, що відповідають всім вимогам роботодавців. Присутнім було продемонстровано презентації центрів професійно-технічної освіти, завдяки яким можно було наочно ознайомитися з умовами навчання та проживання в цих закладах, зі структурою, переліком ліцензованих професій та напрямів професійного навчання. В ході проведення семінару учасників заходу проінформували про права та обов’язки громадян, які бажають навчатися за направленням служби зайнятості, перспективами працевлаштування після проходження навчання.

      Хто бажає змінити життя та досягнути успіху, потрібно вже зараз наважуватися на радикальні зміни, а саме: навчатися новому, підвищувати кваліфікацію і успіх неодмінно прийде до кожного!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше