Презентація послуг державної служби зайнятості.

10.09.2020

08.09.2020 року, фахівець відділу активної підтримки безробітних Вовчанської районної філії Харківського ОЦЗ презентувала послуги державної служби зайнятості та новітні форми обслуговування населення в період продовження дії карантину. Спектр послуг служби зайнятості – дуже широкий та направлений на кінцеву адресну мету – працевлаштування кожної особи, яка хоче працювати, але активність самої особи – головне у процесі працевлаштування.

Учасники заходу, які отримали статус безробітного, були ознайомлені з основними послугами державної служби зайнятості та сучасними підходами щодо їх отримання в період дії карантину, електронними сервісами служби зайнятості, перевагами легальної зайнятості, питаннями запобігання дискримінації та гендерній нерівності при влаштуванні на роботу, загрозами нелегальної трудової міграції та актуальною інформацією про стан ринку праці Вовчанського району.

Безробітні в ході заходу отримали відповіді на власні запитання.