Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

ПрАТ "Вовчанський агрегатній завод"

24.09.2019

      З нагоди святкування Дня машинобудівника та враховуючи особливу важливість машинобудівної галузі в розвитку і функціонуванні економіки країни, а також її ролі у суспільстві, 19 вересня 2019 року фахівцями відділу активної підтримки безробітних Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості було проведено семінар «Презентація роботодавця» - ПРАТ «Вовчанський агрегатний завод». Представники підприємства знайомили учасників заходу з актуальними вакансіями підприємства, умовами праці, соціальними гарантіями для працівників тощо. ПрАТ "ВОВЧАНСЬКИЙ АГРЕГАТНИЙ ЗАВОД" займається проектуванням, розробкою та виробництвом агрегатів літальних апаратів та виготовленням деталей автомобільних транспортних засобів, та має гостру потребу в кваліфікованих кадрах.

      Тісна налагоджена співпраця між роботодавцями та службою зайнятості допомагає шукачам роботи у швидкому та легальному працевлаштуванні, а роботодавцям - у підборі кваліфікованих спеціалістів на вільні робочі місця та своєчасному укомплектуванні заявлених вакансій. В проведеному заході прийняло участь 15 безробітних осіб.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше