Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Послуги з профнавчання

13.09.2019

      Висока динамічність економічної ситуації та її нестабільність змушують людину бути постійно готовим до зміни робочого місця, організації, професії, спеціальності, а у випадку втрати роботи, психологічно й економічно виживати в ситуації вимушеного безробіття. Сучасні умови життя суспільства вимагають людину бути постійно готовою до зміни стратегії при виборі професії і місця роботи та вміти приймати вірні рішення. Це залишається актуальним і у випадках вибору традиційних професій, оскільки в нашій країні все більш широко застосовуються колективні форми праці, коли стає необхідним володіння декількома спеціальностями .

Для тих , хто:

  • має намір розвиватися, проте не бачить перспектив для розвитку на своїй роботі;
  • відчуває, що професія не приносить йому задоволення і достойної оплати праці;
  • має тривалу перерву в роботі і йому тяжко розпочати нову професійну діяльність;
  • досяг межі у своїй професії і не знає, куди рухатися далі;
  • отримав освіту, яка не є затребуваною;
  • навчається у коледжі, ВНЗ і думає про майбутнє місце роботи;
  • мріє, але не наважується започаткувати власну справу;
  • у свої 50- 60 років хоче змінити кваліфікацію

      Харківський центр професійно-технічної освіти ДЦЗ пропонує навчання з метою підвищення конкурентоздатності на сучасному ринку праці. Всім, хто звертається до Вовчанської РФ ХОЦЗ, фахівці із задоволенням надають кваліфіковану психологічну допомогу, яка спрямована на узгодження індивідуальних професійних можливостей і потреб клієнта з інтересами організації або ринку праці. Внаслідок взаємодії зі службою зайнятості відбувається професійне самовизначення клієнта, вдосконалюється його професійний план, вносяться продуктивні зміни в його професійну діяльність і поведінку. Фахівці Вовчанської районної філії ХОЦЗ сприяють професійному визначенню особам, які сьогодні відчувають потребу у професійному зростанні.

      Телефон для довідок: (05741) 4-49-96

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше