Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Послуги з профнавчання

26.08.2021

Безробітні – претенденти на роботу можуть пройти навчання безпосередньо на підприємстві за індивідуальним навчальним планом або шляхом стажування. Центром зайнятості укладається договір з роботодавцем і безробітним щодо такого навчання.

Професійне навчання на підприємствах надає можливість підготувати професійні кадри з числа претендентів на вакансію з урахуванням вимог конкретного робочого місця.

Навчання, в тому числі стажування, здійснюється за індивідуальними навчальними планами та програмами з урахуванням специфіки виробництва.

Виробниче навчання і практика організовуються з урахуванням особливостей виробництва.

Залучення наставників, досвідчених висококваліфікованих працівників, забезпечує ефективність навчання.

Стажування на конкретному робочому місці надає можливість претендентам на вакансію набути й удосконалити знання, практичні уміння та навички.

Детальныше за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/.../profesiyne-navchannya...

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше