Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Послуги з професійного навчання

28.10.2019

      Успіх у пошуку роботи залежить від наявності професії та кваліфікаційного рівня робітника. За сприяння державної служби зайнятості можна підвищити свою кваліфікацію або оволодіти новою професією, яка є актуальною на ринку праці. Для цього по всій країні створено мережу центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, де висококваліфіковані викладачі допоможуть здобути професійну освіту дорослому населенню.

      28 жовтня 2019 року в приміщенні Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості було проведено профконсультаційний семінар «Презентація НЗ – ЦПТО ДСЗ» для 15 безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості. Спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Блекот Алла ознайомила присутніх з професіями, за якими проходять навчання в центрах, графіком посадки груп на листопад. Наголосила, що кожен зможе знайти професію до душі або підвищити кваліфікацію в існуючій професії.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше