Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Послуги Державної служби зайнятості з профорієнтації

17.06.2021

Професійна орієнтація осіб, які звернулися до державної служби зайнятості, здійснюється шляхом професійного інформування, професійного консультування та професійного відбору

Профінформування

Будь-який громадянин, який відвідав центр зайнятості, може отримати інформацію про сучасний світ професій, їх зміст та вимоги до працівника, стан та перспективи розвитку ринку праці, підприємства та актуальні вакансії, послуги служби зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню.

Профінформування забезпечується шляхом вільного доступу громадян до джерел інформації, надання індивідуальних інформаційних консультацій, залучення до участі у інформаційних заходах центру зайнятості.

Профконсультування

Професійне консультування здійснюється з метою допомоги у виборі або зміні професії, виду діяльності з урахуванням індивідуально-психологічних характеристик, професійних інтересів, нахилів, стану здоров’я, особливостей життєвих ситуацій та потреби ринку праці.

Індивідуальна профконсультація проводиться для осіб, які не мають професії, або для осіб які бажають змінити професію. За згодою особи послуги з профконсультування можуть супроводжуватися психодіагностичиним тестуванням.

Також, профконсультування передбачає проведення центрами зайнятості заходів щодо оволодіння громадянами навичками пошуку вакансій, складання резюме (відео-резюме), проведення співбесід з роботодавцем тощо.

Отримати послуги з професійного консультування можна за рекомендаціями фахівців центру зайнятості або за власним бажанням.

Професійний відбір

Професійний відбір проводиться:

для відбору безробітних на профнавчання під замовлення роботодавця;

для відбору претендентів на вакантні посади на замовлення роботодавця.

Послуги з професійного відбору супроводжуються психодіагностичним тестуванням.

Особи мають можливість взяти участь в професійному відборі за рекомендаціями фахівців центру зайнятості та за власним бажанням.

Звертайтеся до Вовчанської районної філії ХОЦЗ!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше