Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Послуги державної служби зайнятості

20.07.2021

Головною метою діяльності державної служби зайнятості є допомога людям у пошуку роботи, а роботодавцям – у доборі працівників.

Головне завдання кар'єрних радників - супроводжувати і підтримувати осіб, які звернулися до служби зайнятості, в їх намаганні знайти роботу чи змінити професію.

У повному обсязі послуги державної служби зайнятості можуть отримувати лише ті особи, які пройшли відповідну реєстрацію. Якщо фахівцям-реєстраторам не вдалося знайти підходящу для вас роботу, то в такому випадку більш детальний аналіз можливостей людини та необхідних дій щодо її подальшого працевлаштування здійснюють кар’єрні радники.

Отже, які саме послуги ви можете отримати у центрі зайнятості дивіться за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/poslugy-0

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше