Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Пошук роботи: хитрики-поради

12.04.2021

Як грамотно розшифрувати оголошення про вакансію, щоб зрозуміти чи потрібна вам ця вакансія?

  1. Заробітна плата - якщо в оголошенні про вакансію позначена зарплатна вилка, наприклад 10000 -15000 грн., то новачкові, напевно, спочатку запропонують зарплату в 10000 грн., а для подальшого її підвищення необхідно буде виконати певні умови (які саме, варто уточнити ще на етапі співбесід). Тобто, якщо ви розраховуєте на зарплату в 15000, то вам слід пошукати інше оголошення. Якщо ви знайшли вакансію із заробітною платою, що істотно перевищує середню на ринку праці у вашому регіоні (особливо, якщо опис даної посади не містить великих вимог до кандидатів), ви, напевно, натрапили на шахраїв – стережіться.
  2. Досвід роботи, навички, освіта - обов’язково необхідно аналізувати, чи відповідають ваш досвід роботи, навички та освіта запропонованим вимогам відкритої посади. Якщо, наприклад, на вакансію керівника відділу шукають людину з мінімальним досвідом роботи або без вищої освіти, то слід зробити висновок, що й оплата на цій посаді буде мінімальною.
  3. Обов’язки - цьому пункту також варто приділити увагу. Якщо, скажімо, в обов’язки менеджера з продажу входять постійні відрядження, то перш ніж відправляти своє резюме, добре подумайте, чи підходить особисто вам дана посада.
  4. Особисті якості - у разі, якщо у вимогах до кандидатів стоять такі пункти, як працьовитість, відповідальність, пунктуальність – можна зробити висновок, що компанії необхідний рядовий виконавець і на кар’єрне зростання або цікаву творчу роботу тут розраховувати не доведеться.
  5. Занадто креативний опис вакансії - у разі, якщо ви натрапили на занадто креативний опис вакансії або посаду, на якій обіцяють «золоті гори», швидше за все компанія відчуває труднощі з підбором персоналу на дану вакансію, а це може означати погані умови роботи, низьку зарплату тощо.
  6. Вільний графік роботи - деякі роботодавці замість ненормованого графіка роботи (наприклад, по 10-12 годин на день) вказують вільний, відповідно ми радимо уточнювати це питання по телефону, перш ніж відправлятися на співбесіду.

Бажаємо успіхів у пошуку роботи!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше