Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Поради випускникам.

19.09.2020

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. Причому іноді питання стоїть не куди піти вчитися, а яку освіту варто здобувати взагалі.

Що порадити випускникові і його батькам?

Необхідно всерйоз замислюватися над тим, ким бути, причому, одного «хочу» тут явно недостатньо, необхідно врахувати ті якості, якими наділила дитину природа та батьки. Скористатися безкоштовними онлайн платформами державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/storinka/vybir-profesiyi, які допоможуть молодій людині у виборі майбутньої професії. За необхідністю, звернутися до фахівців відділу активної підтримки безробітних.

Пройти тестування можна на безкоштовній Інтернет-платформі державної служби зайнятості "Профорієнтація та розвиток кар’єри" та її мобільній версії (www.profi.dcz.gov.ua). Платформа забезпечує особам, в першу чергу молоді, у дистанційному форматі без відвідування центру зайнятості, можливість проходження психологічного тестування та отримання його результатів, і таким чином зробити власну профорієнтацію. На Платформі розміщено комплексний профорієнтаційний тест та 10 тестів з діагностики "м’яких навичок". Також, можна здійснити безкоштовне комплексне профорієнтаційне тестування осіб віком від 14 років на психодіагностичній Інтернет-платформі "Моя професія: консультаційна мережа" (myprofession.com.ua).

Телефон для довідок 068-196-45-15, (05741) 4-23-80, Вовчанська районна філія ХОЦЗ.

Наша електронна пошта: 2020@khcz.gov.ua

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше