Поради фахівців Вовчанської районної філії ХОЦЗ пошукачам роботи

- Оновіть своє резюме!

Резюме – це найвідоміший спосіб заявити про себе потенційним роботодавцям. Але воно повинно бути адекватним, з усіма важливими деталями та без непотрібних пунктів. Залиште у ньому все, що потрібно для конкретної позиції.

- Максимально публічно заявіть про пошуки роботи !

Згідно з теорією шести рукостискань та концепцією сили слабких зв’язків, ваші шанси знайти потрібну роботу зростуть, якщо більше людей знатимуть про це. Адже тоді точно знайдеться хтось, хто допоможе вам.

- Прокачайте навички самопрезентації для співбесід!

Пам’ятайте, що під час співбесіди не варто применшувати власні здібності та успіхи (але й не кажіть зайвого, бо про це можуть пізніше запитати). І головне – говоріть чітко і впевнено. Бо ви можете прийти на співбесіду і скромно сказати, які досягнення ви маєте, але через 5 хвилин після вас на цю ж співбесіду прийде хтось, хто ефектно подасть навіть стандартний результат, і на роботу візьмуть його.

- Намагайтесь не втратити шанс на перше враження!

Пам’ятайте, що перше враження неможливо виправити і варто показати себе з гарного боку, навіть якщо вам за роботу написали у соцмережах.

Будьте чесні!

Говоріть про все чесно та відкрито, не намагайтеся обдурити роботодавця. До прикладу, якщо у вас є проєкт, яким ви щиро пишаєтесь, то не забудьте про нього розповісти, навіть якщо він не дуже підходить до цієї вакансії.

Бажаємо вам успіхів!