Підвищення обізнаності населення про процес вакцинації

08.09.2021

Вовчанська районна філія Харківського обласного центру зайнятості долучилася до інформаційної кампанії, метою якої є підвищення обізнаності населення про процес вакцинації, формування усвідомленого ставлення громади до вакцинації COVID-19. 07 вересня 2021 року для 7 безробітних, які зареєстровані у Вовчанській районній філії ХОЦЗ, відбувся інформаційний семінар "Права та обов"язки осіб при проведенні профілактичних щеплень" за участю начальника Вовчанського бюро правової допомоги Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Уханьової Марії. Низька довіра населення до національної програми імунопрофілактики, якості вакцин та процесу вакцинації загалом є значною перешкодою у процесі вакцинування. Серед причин: недостатність достовірної інформації про переваги вакцинації, поширення недостовірної інформації. Водночас експерти зазначають, що необхідно вакцинувати від 75% до 95% (в залежності від наявного виду вакцин) дорослого населення, щоб виробити колективний імунітет та зупинити спалахи вірусу COVID-19. Тому цілеспрямоване та системне інформування населення щодо вакцинації від COVID-19 є надважливим. «Життя показує – збереження власного здоров’я - це не просто потреба, а обов’язок кожного», - звернула увагу фахівець з профорієнтації Алла Блекот.

При підведені підсумків заходу присутні подякували за цікавий та корисний діалог.