Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Особистість, колектив, команда.

22.05.2020

       Як же чудово, коли колектив, у якому ти працюєш – є злагодженою командою, яка складається з професійних, яскравих і самобутніх особистостей! Від того, як кожний член колективу ставиться до оточення, до своєї роботи, залежить не тільки настрій колективу, а і його здатність виконувати певні завдання, працювати на результат. У Вовчанській районній філії Харківського обласного центру зайнятості на постійній основі проводяться навчання спеціалістів.
Так, 18 і 19 травня 2020 року фахівцями відділу активної підтримки безробітних було проведено 2 тренінги «Успішні телефонні комунікації». Учасники тренінгів – спеціалісти відділів організації працевлаштування населення і взаємодії з роботодавцями - демонстрували навички самопрезентації, роботи з запереченнями, ознайомилися з телефонним скринінгом, робили вправи на встановлення первинного контакту під час телефонного дзвінка, працювали з кейсами, аналізуючи конкретні робочі ситуації телефонної розмови з роботодавцями, пошукачами роботи,.
Обговорення різноманітних робочих ситуацій, участь в рольових іграх принесли усім учасникам не тільки нові знання та навички, а й приємне спілкування та радість від виконаної роботи.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше