Орієнтація на службу в Збройних силах України

18.03.2021

Фахівці Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості 17 березня 2021 року провели семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України за участю Вовчанського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Присутніх ознайомили з можливістю служби за контрактом в Збройних силах України, умовами перебування на службі, грошовим забезпеченням, порядком відбору, перевагами та пільгами для військових.

Учасники заходу отримали змістовні відповіді на запитання. В заході прийняли участь 7 безробітних осіб.

Телефон для довідок: 068-196-45-15, Вовчанська районна філія ХОЦЗ, відділ активної підтримки безробітних