Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Орієнтація на службу в Збройних Силах України

21.05.2021

Вовчанська районна філія Харківського обласного центру зайнятості щомісяця проводить семінари з орієнтації на службу в Збройних Силах України. Один з таких заходів відбувся 20 травня 2021 року за участю Демідової Яни, представника Вовчанського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, та 7 безробітних осіб.

Присутніх ознайомили з умовами служби за контрактом в ЗСУ, грошовим забезпеченням, порядком відбору, перевагами та пільгами для військовослужбовців.

В результаті проведення інформаційної зустрічі учасники мали змогу отримати змістовні відповіді на хвилюючі питання. Тема військової діяльності особливо цікавить жінок та турбує жінок-матерів, тому такі заходи необхідні для проведення роз’яснювальної роботи серед населення.

Якщо у вас виникли питання, звертайтесь за телефонами:

 068-196-45-15, (05741) 4-49-96, Вовчанська районна філія ХОЦЗ.

Наша електронна пошта: 2020@khcz.gov.ua

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше