Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Онлайн-ресурси – нові можливості у період карантину

23.02.2021

19 лютого 2021 року фахівцем Вовчанської РФ ХОЦЗ спільно з навчальними закладами Харківського регіону був проведений профорієнтаційний захід для учнів 9–11 класів на базі Хотімлянської ЗШ Старосалтівської селищної ради.

Захід був проведений в он–лайн режимі за допомогою платформи Zoom, до якого долучилися також 30 учнів 11 класу КЗ «Вовчанський ліцей № 2» Вовчанської міської ради.

Учасники вебінару були ознайомлені з послугами ДСЗ, з вимогами сучасного ринку праці, з переліком професій у Харківському центрі професійно–технічної освіти ДСЗ, з умовами вступу до навчальних закладів.

Дякуємо за співпрацю представникам Вовчанського фахового коледжу ХНТУ ім.П.Василенка – Боговесову Олександру Сергійовичу, Вовчанського медичного фахового коледжу- Злобіній Наталії Володимирівні, Харківського національного педагогічного університету ім. Г.Сковороди – Оксані Михайлівні Савченко, Харківського національного університету внутрішніх справ – Артему Вікторовичу Добровінському, Харківського національного університету міського господарства ім. О.Бекетова – Тетяні Василівні Малиніній, НТУ "Харківський політехнічний інститут" – Оксані Сергіївні Маковоз та Наталії Станіславівні Краснокутській.

Сподіваємося, що подальша спільна робота принесе свої результати в успішних студентах нашого Харківського регіону! До заходу було залучено 53 особи, в т.ч. 43 учні.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше