Навчання за напрямом «Безпечне виконання робіт в сільськогосподарській галузі»
25.02.202125.02.2021 року стартував процес навчання безробітних Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямом «Безпечне виконання робіт в сільськогосподарській галузі». До складу навчальної групи входять кваліфіковані трактористи та водій автотранспортних засобів, які будуть працевлаштовані на провідні сільськогосподарські підприємства району. Навчання проходить в режимі оф-, та он-лайн. Викладачами є Олексій Логінов та Станіслав Передерій.
![](/storage/static-pages/static-pages/9e32396bd15f067c8edf2cc7e29f94de.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/ab5b29a7865f23bb14819c164752a39d.jpg)