Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Мотиваційні тренінги для безробітних

19.09.2019

Вже не перший рік за підтримки Харківського обласного центру зайнятості на базі районних центрів зайнятості проводяться мотиваційні тренінги представниками Центру управління кар’єрою.

13 вересня 2019 року року у Вовчанській районній філії Харківського обласного центру зайнятості відбулися 2 тренінги на тему "Втрата роботи: Аналіз ситуації, оцінка потенціалу, пошук можливостей" для учасників АТО, ВПО, осіб з інвалідністю, осіб категорії 45+ та передпенсійного віку, інших соціально вразливих верств населення, які знаходяться в активному пошуку роботи. Як завжди, зустріч пройшла цікаво, пізнавально та активно.

Безробітні мали можливість отримати соціальну підтримку та адаптацію, знизити рівень стресу, пов'язаного з кризовою ситуацією; отримати інформацію щодо підвищення взаємодії з оточуючими; як отримати постійну роботу. Учасники заходу із задоволенням прийняли участь в психологічному тестуванні. Як результат, всі безробітні отримали свій психологічний портрет, ознайомились із сильними та слабкими сторонами, а також дізнались інформацію про найбільш дієву модель поведінки шукача роботи на сучасному ринку праці.

Безробітні, що приймали участь в тренінгах, та фахівці Вовчанської РФ ХОЦЗ щиро вдячні тренерам Центру управління кар’єрою за проведену роботу та підвищення мотивації клієнтів служби зайнятості.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше