Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Міжнародна освітня платформа Courséra.

10.06.2020

В період дії карантину багато видів діяльності, у т.ч. професійної, перейшли в онлайн. Більшість організацій використовують для роботи і навчання різноманітні освітні Інтернет-платформи. Одна із міжнародних платформ під назвою Courséra https://www.coursera.org/ відкрила для служби зайнятості безкоштовний доступ до своїх освітніх програм для безробітних (3800 онлайн-курсів за вибором)

Що таке Courséra? Це глобальна освітня платформа , яка пропонує користувачам в усьому світі доступ до безкоштовних онлайн-курсів від найкращих університетів світу . Це гуманітарні науки, психологія, підприємництво, економіка, ІТ-технології та багато іншого., що дає можливість працездатним особам розвинути додаткові знання та навички для працевлаштування.

Навчання на платформі безкоштовне. Найпопулярніший формат навчання – курси від 4 до 6 тижнів, які включають відеолекції, тести, обговорення на форумах. Варто зазначити, що це міжнародна освітня платформа, тому навчання переважно – англійською мовою. До послуг зареєстрованих у державній службі зайнятості безробітних – до 3800 онлайн-курсів та можливість здобути додаткові знання за 400 спеціалізаціями. За умови успішного проходження навчання безробітні безкоштовно (!) отримають відповідні сертифікати

Навчання на Courséra є асинхронним, тобто студенти можуть переглядати лекції чи робити домашні завдання в різний, зручний для них час, на відміну від синхронних курсів, в яких студенти та викладач взаємодіють одночасно у чітко визначеному вузькому часовому проміжку.

Що потрібно зробити?

Зареєстрованому безробітному звернутися до свого кар’єрного радника, вказати ім’я та електронну адресу, на яку має прийти запрошення на навчання. Після одержання запрошення (це може бути протягом 30 хвилин), перейти за посиланнями, створити свій акаунт та перейти до вибору курсів для навчання. Зарахування слухачів буде здійснюватися до 30 вересня 2020 року. Навчання за курсами має бути завершене до 31 грудня 2020 року.
І пам’ятайте: нові знання – нові можливості. Успіхів !

Деталі за номером «гарячої лінії» 068-196-45-15,

наша електронна пошта: 2020@khcz.gov.ua, Вовчанська районна філія ХОЦЗ

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше