Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Крім резюме: на що ще звертають увагу HR-менеджери

15.07.2020

        Соціальні мережі

        У наш час сторінка в Фейсбук та Інстаграм — це відображення нашого життя. Є навіть спеціальний термін, який означає оцінювання людини за його профілем в мережі — соціальний скоринг. Це необхідно для визначення скоріше особистих якостей, ніж професійних, хоча зараз Фейсбук перетворився на коротку версію вашого резюме. Переглядаючи ваші соціальні мережі, рекрутер розуміє, чи поділяєте ви цінності компанії, чи буде вам комфортно в колективі.

Супровідний лист

Це дуже важливий пункт. Більше шансів, що рекрутери звернуть на лист з резюме увагу, якщо ви напишете ще щось, окрім «Побачив вашу вакансію, резюме у вкладенні». Додатковим приводом зупинитися на вашій кандидатурі будуть уточнюючі питання про вакансії або компанії. І найбільша помилка — відправляти лист з резюме без теми. Хто може вас порадити
Іноді буває, що для вакансії необхідний рекомендаційний лист. Але навіть без нього рекрутери дивляться спільних знайомих в соціальних мережах. Тому важливо, щоб були люди, які зможуть підтвердити ваші навички або надати позитивну інформацію в неформальній бесіді з менеджером.

Розповідь про себе

Коли вас покликали на співбесіду, підготуйтеся до розповіді про себе. Рекрутера може збентежити відсутність відповіді на одне з найголовніших питань. Воно може звучати по-різному, наприклад, «Що найважливіше ми повинні знати про ваші особисті і професійні якості», «Розкажіть про свої досягнення» або просто «Розкажіть про себе». Не губіться, чітко відповідаючи на це питання, ви покажете свою впевненість у собі і що не вигадуєте історію на ходу.

Розповідь про інших

Це питання вже на визначення soft skills (м'які навички). Рекрутера може збентежити, що ви на першій же зустрічі погано говорите про своїх колишніх колег або роботодавця. Як би погано ви не закінчили співпрацю, і як би не мали рацію в минулій компанії, розповідаючи про це, ви можете зажити слави пліткаря. Тому що рекрутер не знає версії обох сторін конфлікту, щоб зробити правильні висновки. А пліткарів на роботі ніхто не любить.

У вас виникли питання - зверніться до спеціалістів Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за тел.: (068)196-45-15, (05741) 44996, 42380.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше