Комплексна послуга єМалятко
11.11.2021Мінцифри прагне, щоб якомога більша кількість українських батьків дізналася про комплексну послугу єМалятко.
![](/storage/static-pages/static-pages/8852e2b7189d88c14a2752c956e93bdb.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/dfd8f23c25367444ecfbaa686b3765f3.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/921496b90559ac9a09b234a56b6b1cac.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/a76a9c87885c976940e9aa69c0096ceb.jpg)
Мінцифри прагне, щоб якомога більша кількість українських батьків дізналася про комплексну послугу єМалятко.
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше