Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Комбінований онлайн-захід для роботодавців та шукачів роботи

12.03.2021

11 березня 2021 року у Вовчанській районній філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся семінар «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості».

Комбінований онлайн-захід для роботодавців та шукачів роботи пройшов на базі Харківського міського центру зайнятості з метою ознайомлення учасників з дуальною формою навчання за професіями "слюсар-ремонтник", "муляр" в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Під час семінару присутні дізналися, що дуальна форма здобуття освіти – це новий напрям, що передбачає поєднання навчання осіб у закладах освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах для набуття певної кваліфікації.

Учасники зустрічі задавали питання та цікавилися можливостями навчання. По закінченню семінару всіх охочих запросили на індивідуальні консультації фахівців служби зайнятості. В семінарі прийняли участь 14 безробітних осіб та представник з ПРАТ «Вовчанський агрегатний завод». В результаті роботи 3 учасника виявили бажання пройти співбесіду на даному підприємстві.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше