Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Інтерактивний захід для випускників

28.02.2020

        27 лютого 2020 року спеціалістом Вовчанської районної філії ХОЦЗ був проведений інтерактивний захід для випускників 11 класу КЗ «Вовчанський ліцей №1». Основна мета заходу: підвищити рівень інформованості підлітків з питань надання послуг Державної служби зайнятості, в тому числі можливості безкоштовно отримати робітничу професію в центрах професійно-технічної освіти держаної служби зайнятості, скористатись Платформою з профорієнтації та розвитком кар’єри для визначення успішної професійної сфери особистості, допомогти у визначенні власної життєвої траєкторії з урахуванням професійних інтересів та природних здібностей тощо.

        У масовому заході приймали участь працівники Вовчанської юнацької бібліотеки-філії, які організували виставку-перегляд літератури: «Вибір професії і ринок праці», щоб ознайомити старшокласників із широким світом професій, допомогти розібратися у великому розмаїтті різних спеціальностей, знайти відповідь на запитання «Яку професію обрати? Куди піти вчитися? У чому найкраще себе проявити?». Діти отримали інформацію в ігровому форматі, активно приймали участь у вікторинах, розбирали питання щодо техніки складання резюме та навчалися заповнювати бланки резюме. Фахівець філії, Світлана Олексіївна, наголосила, що вибір професії - відповідальний крок у житті кожної людини. Тому насамперед потрібно вибрати саме те, що потрібно кожному, щоб уникнути помилок при вирішенні питання «Ким бути?»

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше