Інформування роботодавців району про переваги легальної зайнятості

16.08.2021

Спеціалісти Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості продовжують інформувати роботодавців району про переваги легальної зайнятості під час телефонних розмов, особистих зустрічей, на семінарах тощо.

У нинішніх умовах актуальною залишається тема боротьби з виплатою заробітної плати у «конвертах». Оскільки від несплати податків та внесків із тіньових доходів країна щороку втрачає мільярди гривень доходів до державного і місцевих бюджетів та Пенсійного фонду України, а працівники залишаються без відповідного соціального захисту та належного пенсійного забезпечення у майбутньому.

На жаль, більшість працівників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати офіційну (зазвичай мінімальну) заробітну плату, а решту у вигляді так званої доплати – неофіційно (розмір якої значно перевищує мінімальну). З великою кількістю працівників роботодавці взагалі не укладають трудові договори для мінімізації понесених витрат.

Шановні роботодавці! Вкотре закликаємо Вас: не прирікайте своїх найманих працівників на мізерні соціальні гарантії у майбутньому! Чітко дотримуйтеся вимог законодавства про працю.

Шановні працівники! Пам’ятайте: легальна заробітна плата – запорука для отримання достойної пенсії! При отриманні мінімальної заробітної плати Ви не можете претендувати у майбутньому на розмір пенсійної виплати більший, ніж мінімальний розмір пенсії.