Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Інформування роботодавців

21.05.2021

Продовжується інформування роботодавців про можливість скористатися послугами, які надає Вовчанська районна філія ХОЦЗ.

Оперативний підбір кадрів, організацій презентацій роботодавця та проведення ярмарок вакансій безумовно знадобляться працедавцям, що шукають необхідних спеціалістів.

Одним з пріоритетних напрямків є стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць шляхом компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування.

Право на компенсацію мають роботодавці, які працевлаштували безробітного на новостворене робоче місце строком не менше ніж на два роки за направленням служби зайнятості. Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування особи за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Комплекс інформаційних послуг, що отримує роботодавець, стає в нагоді до шляху вдалого та перспективного ведення бізнесу.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше