Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Інформуємо про переваги легальної зайнятості

18.03.2021

З метою інформування про детенізацію на ринку праці фахівці Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості залучають роботодавців до участі в різних заходах. Основне питання, яке висвітлюється під час проведення даних заходів - переваги легальної зайнятості. Інформація, що отримують роботодавці, стає в нагоді на шляху до оформлення легальних трудових відносин.

Так у січні - лютому 2021 року представниками Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості було проведено 28 таких заходів для роботодавців, що здійснюють діяльність на території Вовчанської об’єднаної територіальної громади. Це були і тематичні семінари на тему: "Легалізація зайнятості – крок на зустріч Вашим працівникам (у тому числі інвалідам)", і робочі зустрічі. В заходах взяли участь 36 представників роботодавців.

Під час заходів насамперед були розглянуті питання легалізації трудових відносин та неприпустимості допуску до роботи працівників без офіційного працевлаштування. Роботодавцям була надана інформація про необхідність дотримання вимог трудового законодавства України.

Належним чином оформлені трудові відносини позитивно впливають на збільшення надходжень до бюджету, розвиток економіки країни та зменшують соціальну напругу в суспільстві.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше