Інформаційний захід для ромської національної меншини

19.05.2021

18 травня 2021 року фахівці Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості разом з представниками відділу соціального захисту населення Вовчанської міської ради провели інформаційний захід для ромської національної меншини. Мета заходу - інформування вразливих категорій населення про соціальні послуги Державної служби зайнятості.

Учасників заходу було проінформовано про умови реєстрації в службі зайнятості, ознайомлено з переліком послуг, якими можуть скористатися шукачі роботи, можливостями навчання та підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості, про громадські та інші роботи тимчасового характеру, наявними вільними робочими місцями на підприємствах району та області.