Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Інформаційний вебінар в режимі онлайн

14.12.2020

11 грудня 2020 року провідним фахівцем з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Вовчанської РФ ХОЦЗ Блекот Аллою за допомогою комунікаційного сервісу Skype проведено 2 інформаційні вебінари із загальних питань зайнятості.

У заходах взяли участь десять осіб, які набули статусу безробітного під час карантину.

Учасників вебінарів було ознайомлено з особливостями обслуговування клієнтів в період карантину, правами та обов’язками зареєстрованих безробітних. Слухачі дізналися про послуги служби зайнятості та порядок призначення допомоги по безробіттю.

Також учасникам розповіли про електронні сервіси державної служби зайнятості та їх можливості. Безробітним запропонували скористатися Освітнім порталом Державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua), який містить онлайн-курси, семінари, дистанційні програми, які подаються у відеоформаті. Надали інформацію щодо можливості самостійно пройти тестування у дистанційному режимі без відвідування центру зайнятості на онлайн-платформі «Моя професія: консультаційна мережа» https://myprofession.com.ua/.

Запрошеним розповіли про необхідність легальної трудової діяльності як основи соціальної захищеності працюючого населення, адже відсутність належним чином оформлених трудових відносин позбавляє працівників захисту від незаконного звільнення та цілої низки інших прав і соціальних гарантій, які передбачені чинним законодавством.

Під час вебінарів учасники мали змогу поставити питання, на які отримали вичерпні відповіді.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше