Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Хто такі трактористи-машиністи

15.10.2020

Тракторист-машиніст – робітнича професія, сферою діяльності якої є виконання сільськогосподарських і меліоративних робіт на колісних та гусеничних тракторах.

Кожна спеціальність має свої плюси та мінуси. Робота тракториста не є виключенням. Серед переваг – велика відповідальність, достойна заробітна плата, затребуваність, доступність навчання, користь для здоров'я (робота на свіжому повітрі). Недоліки - ризик травм і захворювань, сезонність роботи.

Не слід забувати, що у «гарячі» сезони робочий час тракториста може бути ненормованим. Але за цей час трактористи-машиністи можуть себе забезпечити фінансами на весь зимовий період.

Якщо Ви хочете пов’язати своє життя з гулом мотору та щоденною романтикою полів водночас, запрошуємо до Харківського центру професійно-технічної освіти ДСЗ, де Ви зможете отримати професію «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» категорія А1 з 2 листопада 2020 року по 23 березня 2021 року.

Бажаємо Вам успіху!

Телефон для довідок  068-196-45-15 ; (05741) 4-49-96, Вовчанська районна філія ХОЦЗ.

Наша електронна пошта: 2020@khcz.gov.ua

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше