Громадські роботи в Старому Салтові

18.06.2021

Фахівці Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості ведуть активну співпрацю зі Старосалтівською селищною радою в частині організації та проведенні громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Благоустрій та озеленення території населених пунктів, зон відпочинку та туризму, паркових зон, придорожніх смуг стало пріоритетним для громади у 2021 році.

Залучення безробітних до громадських робіт вирішує одночасно кілька суттєвих завдань: користь місцевій громаді з благоустрою населених пунктів і забезпечення тимчасової зайнятості громадян, які шукають роботу, а також додатковий заробіток.

Слід зазначити, що для багатьох безробітних, які працюють на тимчасових робочих місцях, при успішному виконанні робіт, така робота може стати постійною.