Громадські роботи в Старому Салтові
18.06.2021Фахівці Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості ведуть активну співпрацю зі Старосалтівською селищною радою в частині організації та проведенні громадських та інших робіт тимчасового характеру.
Благоустрій та озеленення території населених пунктів, зон відпочинку та туризму, паркових зон, придорожніх смуг стало пріоритетним для громади у 2021 році.
Залучення безробітних до громадських робіт вирішує одночасно кілька суттєвих завдань: користь місцевій громаді з благоустрою населених пунктів і забезпечення тимчасової зайнятості громадян, які шукають роботу, а також додатковий заробіток.
Слід зазначити, що для багатьох безробітних, які працюють на тимчасових робочих місцях, при успішному виконанні робіт, така робота може стати постійною.
![](/storage/static-pages/static-pages/1a7e3ebcdcd45f389e49aa5df6f0e5ff.jpg)