Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Гендерний тиждень

27.10.2019

Фахівці Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості провели гендерний тиждень для безробітних. Мета заходу – сприяти забезпеченню гендерної рівності і конституційних прав громадян на ринку праці.

Участь у гендерному тижні взяли різні категорії безробітних, у тому числі молодь та жінки. До програми заходів увійшли такі семінари, як: «Презентація навчального закладу ДСЗ (ЦПТО ДСЗ)», «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці», «Молодь на ринку праці», «Тренінг», "Презентація роботодавця" та ін.

У ході семінарів говорили про покращення становища жінки, забезпечення рівних із чоловіками можливостей щодо участі в політичному та суспільному житті. Розбиралися в питаннях зайнятості молоді та запобіганні торгівлі людьми.

У заходах гендерного тижня взяли участь 106 чол. з числа безробітних, з них 18 осіб направлено на роботи тимчасового характеру, працевлаштовано 10 осіб.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше