Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Екскурсія для безробітних в районний краєзнавчий музей

05.12.2019

      05 грудня 2019 року на екскурсію в районний краєзнавчий музей завітали безробітні особи, зареєстровані у Вовчанській районній філії Харківського обласного центру зайнятості. Відвідувачі з цікавістю оглянули експозицію музею та виставку, розгорнуту в виставковій залі "Українці – нація героїв" до Дня Збройних Сил України. Знайомство з минулим рідного краю є складовою духовно-морального, патріотичного і громадянського виховання населення. Все це сприяє формуванню національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу. Національно-патріотичне виховання сьогодні є одним із найголовніших пріоритетів державної політики в Україні, важливою складовою національної безпеки України. Патріотизм сьогодні є нагальною потребою держави, оскільки високий рівень патріотизму населення здатен забезпечити соціально-політичну стабільність та гідне місце країни в цивілізованому світі.

      Заплановано цикл екскурсій для безробітних до краєзнавчого музею м.Вовчанськ. Бажаючих просимо звертатись до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ, вул.1 Травня,15 або за тел. (05741) 4-23-80, (05741) 4-49-96.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше