Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Дві сторони однієї медалі

06.03.2020

        Кожен фахівець державної служби зайнятості покладає надію на позитивний зворотній зв'язок з особою, яка потребує допомоги. Емоційний бік реагування на зворотний зв´язок відображає оцінно-емоційний аспект і виявляється в змінах самооцінки, очікувань, задоволеності клієнта тощо.
        Діагностичні та оцінно-емоційні наслідки позитивного і негативного зворотного зв´язку різні. Позитивний - інформує виконавця про те, якого роду завдання він виконує добре, а також підтверджує позитивні очікування. Негативний зв´язок, у свою чергу, інформує виконавця про те, що ще потрібно зробити, щоб надалі досягти найкращого результату, однак викликає негативні емоційні переживання. Тому він має відносно велику діагностичну цінність, яка дає поштовх до дії. Але за цю цінність доводиться дорого платити, а саме - негативними емоціями. В силу цього велика імовірність відкидання, неприйняття негативного зворотного зв´язку.
Робота з людьми завжди потребує не тільки професійності, але й особистої соціальної відповідальності, не байдужості, вміння проявити терпіння, повагу, здатності співпереживати, співчувати, готовності зрозуміти клієнта і прийти йому на допомогу. Тому сьогодні фахівець державної служби зайнятості проходить безкінечне самовдосконалення, виконує рольові функції різних професій одночасно, бо весь час має справу з різними людьми. Це не просто професія - це певне звання! Найкращим показником ефективності проведення професійної консультації для фахівців Вовчанської районної філії ХОЦЗ можна вважати позитивну зміну емоційно-психологічного стану клієнта, його готовності приймати рішення самостійно, бажання змінюватись, навчатись, діяти! Адже у кожного безробітного великий прихований потенційний ресурс, який просто необхідно виявити, допомогти йому сформувати мету та рухатися далі. Коли на роботі ти робиш те, що тобі подобається, коли ти відчуваєш бажання донести до людей різні можливості, то підіймається настрій і бажання працювати. Як говорив китайський мудрець Конфуцій, - «Вибери собі роботу до душі, і тоді не доведеться працювати жодного дня у своєму житті".

        З повагою до кожного клієнта, фахівці Вовчанської районної філії ХОЦЗ

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше