Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Дуальна освіта: унікальна можливість отримання професії

26.03.2021

В березні у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочалося навчання слухачів за професіями «Муляр», «Слюсар-ремонтник» за дуальною формою.

Предмети теоретичної підготовки здобувачі освіти опановують у дистанційному режимі: онлайн навчання здійснюється за допомогою додатку Zoom. Інформаційні матеріали з предметів, а також завдання для контролю знань слухачів розміщені на платформі дистанційного навчання Moodle за принципом дозованого навчального навантаження.

Характерною рисою такого навчання є можливість побудови кожним слухачем власної освітньої траєкторії.

Для проведення професійно-практичної підготовки слухачів за професіями укладені тристоронні угоди з такими підприємствами: АТ «Трест Житлобуд-1», ПП Жорняк В.М., ТОВ «Трубоелемент», АТ «ХАРП», ПРАТ Лозівський завод «Трактородеталь», КП «Жилсервіс», ФОП Жук О.В., КП «ЕКО-САН», ТОВ «ГРЕЙН ПАРТНЕР».

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше