Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Допомога в оперативному підборі кадрів роботодавцю – ключове направлення в роботі спеціалістів ХОЦЗ

21.10.2019

      Роботодавці Вовчанського району, які звертаються до центру зайнятості з метою оперативного підбору персоналу, отримують детальні роз’яснення щодо правильності заповнення звітної форми 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», а також отримують ґрунтовну інформацію, про можливості оперативного підбору кадрів з використанням презентацій роботодавця та ярмарків вакансій, методів рекрутингу, а також розміщення вакансій в соціальних мережах.

      У серпні-вересні 2019 року особливу потребу в кваліфікованих кадрах відчували підприємства освіти (школи, коледжі та інщі учбові заклади) Вовчанського району. У зв’язку з цим, спеціалістами Вовчанської районної філії ХОЦЗ була проведена робота по виявленню вакантних посад та їх укомплектуванню. В результаті роботи до бази було внесено понад 90 вакансій за різними посадами (викладачі вищих навчальних закладів, вчителі початкових класів, вихователі, кухарі, підсобні робітники, двірник та інщі). З них 83 вакансії були укомплектовані шляхом направлення на роботу безробітних осіб. Таким чином, завдяки зусиллям спеціалістів Вовчанської районної філії ХОЦЗ, в учбових закладах працюють кваліфіковані працівники, які дають дітям не тільки ґрунтовні знання, а ще й турботу та опіку.

      Оперативність підбору персоналу це не тільки економія часу роботодавця, якому терміново потрібні працівники, а ще й можливість для шукачів роботи швидко знайти нову цікаву посаду.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше